Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny

II PIKNIK RODZINNY W SSP

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Z wielką przyjemnością zapraszamy na II Piknik Rodzinny organizowany przez naszą Szkołę we współpracy ze Szprotawskim Domem Kultury oraz FALUBAZ-em. Po długim okresie izolacji, po trudach nauki zdalnej możemy w końcu RAZEM spędzić wspólnie czas.

Pragniemy, aby to wydarzenie obfitowało w radość i uśmiech zarówno dzieci, jak i dorosłych. Serdecznie zapraszamy naszych uczniów i ich rodziców w dniu 17 czerwca 2021 roku (czwartek) o godz. 16.30 na teren wokół szkoły. Pogodę już zamówiliśmy, więc prosimy abyście zabrali ze sobą jedynie kocyki do piknikowania, wygodny strój i pozytywne nastawienie do zabawy. Zaplanowaliśmy wiele atrakcji, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, m.in. dmuchańce, trampoliny, jogę, ciekawe stoiska (tworzenie obrazów, malowania twarzy, plecenia wianków i warkoczy itp.), pokazy pasjonatów robotyki i kilka innych niespodzianek. Nie zabraknie również ruchu i sportu, będą gry i zabawy, pokazy i turniej piłkarski Falubazu. Pomyśleliśmy też o czymś smacznym – zapraszamy na degustację gofrów, lodów, smacznej kiełbaski z grilla lub słodkości z Cafe Społeczna. Do dyspozycji będzie także nasz szkolny plac zabaw.

Niech Piknik Rodzinny stanie się dla nas okazją do umocnienia naszych relacji i integracji a także niech będzie początkiem nowych, cudownych wspomnień!

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Skip to content