I edycja konkursu KOLĘDY I PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ w języku Angielskim Christmas Songs & Carols

Śpiewanie kolęd to jeden z najpiękniejszych zwyczajów. Zwyczaj kolędowania związany jest ze Świętami Bożego Narodzenia, a kolędowanie zbliża ludzi, buduje między nimi więź, daje uczucie bliskości, łączności. Kolędy są przepełnione ciepłem, dobrem i miłością.

Tym wszystkim czego nam na co dzień brakuje.
Dlatego z  prawdziwą przyjemnością pragniemy poinformować,
iż Społeczna Szkoła Podstawowa  w Szprotawie
organizuje  I edycję konkursu KOLĘDY I PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ w języku angielskim
Christmas Songs & Carols

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych z Gminy Szprotawa oraz uczniów LO w Szprotawie. Jego celem jest propagowanie kultury muzycznej, upowszechnianie kolęd i pastorałek, rozwijanie talentów estradowych, kultywowanie tradycji świąt Bożego Narodzenia, rozbudzanie chęci wspólnego śpiewania kolęd i piosenek świątecznych oraz zainteresowanie młodych ludzi nauką języka obcego.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!